20 черв. 2016

День літнього сонцестояння

Це важлива астрономічна і географічна подія, що відбувається в Сонячній системі.
19 черв. 2016

День Святої Трійці. П’ятидесятниця

Православні християни в цей день прикрашають будинки і храми зеленими гілочками, квітами.
9 черв. 2016

Міжнародний день друзів

Дружба - це взаєморозуміння і безкорисливість, щирість і довіра, спільні інтереси і точки дотику.
9 черв. 2016

Вознесіння Господнє

Свято Вознесіння - це одне з центральних свят усього християнського світу.
5 черв. 2016

Всесвітній день охорони навколишнього середовища

Всесвітній день навколишнього середовища - "народна подія», що супроводжується такими барвистими видовищами, як вуличні мітинги, паради велосипедистів, «зелені» концерти, конкурси творів і плакатів
1 черв. 2016

Міжнародний день захисту дітей

1 червня - одне з найстаріших міжнародних свят.
1 черв. 2016

Всесвітній день батьків

Бути батьками для своїх дітей, прикладом і беззастережним авторитетом - це високий привілей! Це радість і нескінченне щастя! Сенс життя і її найбільш явна й практична надія.
31 трав. 2016

В И П У С К Н И Й !

Випускний бал у дитячому садку — це завжди важлива подія, яка стає невід’ємною частиною життя дошкільнят та їхніх батьків.
24 трав. 2016

День слов’янської писемності і культури

Щорічно 24 травня у всіх слов’янських країнах урочисто прославляють святих Кирила і Мефодія - творців слов’янської писемності.
21 трав. 2016

День Європи в Україні

У День Європи жителі України відзначають день спільних цінностей, спільної історії всіх націй континенту.