4 черв. 2023

Заняття без гаджетів! Розвиток дитини!

Розвиваючі завдання для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку https://childdevelop.com.ua/worksheets/
3 бер. 2017

Всесвітній день дикої природи

20 грудня 2013 року 68-а сесія Генеральної Асамблеї Організації Об’єднаних Націй ухвалила проголосити 3 березня Всесвітнім днем дикої природи, з тим щоб підвищити рівень обізнаності в питаннях дикої фауни і флори
1 бер. 2017

Початок весни

Весна рухається по планеті зі швидкістю приблизно 50 кілометрів на добу. Це визначили, спостерегаючи за суцвіттями деяких рослин, а діти навесні ростуть швидше, ніж в інші пори року.
28 лют. 2017

День працівників патрульно-постової служби України

У цей прекрасний день ми бажаємо всім працівникам патрульно-постової служби успіхів у їх праці, здоров’я і звичайно ж простого людського щастя!
25 лют. 2017

Перший офіційний Державний герб України

Сучасний герб держави Україна, один із чотирьох її офіційних символів поряд з прапором, гімном і Конституцією, було затверджено 19 лютого 1992 року.
21 лют. 2017

Міжнародний день рідної мови

Наше спілкування між собою зрозумілою нам мовою в переважній більшості випадків має для нас величезне значення. Мова та її нарічча стають не просто засобом комунікації, але й відкривають для нас дуже широкі можливості.
20 лют. 2017

Масляна

Масляна походить від старовинного язичницького свята проводів зими, що зберігалося після прийняття християнства.
19 лют. 2017

Державний герб України

З найдавніших часів тризуб використовувався як своєрідний оберіг.
15 лют. 2017

Стрітення Господнє

Зустріч весни з зимою.
14 лют. 2017

День всіх закоханих

Любов є найбільшою рушійною силою у всьому світі. Це те, заради чого чоловіки готові згортати гори, а жінки слідувати за своїм коханим навіть на край світу.