КЗО "Дошкiльний навчальний заклад (ясла-садок) №33 комбiнованого типу" Дніпропетровської міської ради

Сторінка методиста

Методична робота  дошкільного закладу

Cпрямована на вивчення і впровадження в практику роботи педагогічних працівників теорії та методики розвитку, навчання і виховання дошкільників, а також оволодіння сучасною методологією, збагаченні досвіду педагогів новими прогресивними методами, впровадження новітніх розробок, позитивного досвіду, сучасних педагогічних технологій.Методичний кабінет дошкільного навчального закладу є центром методичної допомоги  практичним працівникам та поширення науково психолого - педагогічних знань серед батьків щодо розвитку, виховання та   навчання дітей дошкільного віку.

Методична служба дошкільного закладу виконує наступні функції:

• організація методичної й науково-дослідної роботи ДНЗ;
  •                  забезпечення професійною інформацією

Невід'ємним  атрибутом методичного кабінету є інформаційно-методичний вісник для педагогів. На цьому стенді розміщуються  плани методичних заходів на поточний місяць, тематика консультацій для педагогів та інша корисна інформація.

•                 діагностика й аналіз навчально-виховного процесу;

•                 організація індивідуального консультування й професійної підтримки педагогів

Одним з основних завдань методичної служби є надання допомоги педагогам у формуванні й удосконаленні навичок самоосвітньої діяльності, що передбачає такі види роботи як: систематичне консультування з питань організації самоосвіти; допомога педагогу  з метою подолання труднощів; підготовка й надання методичних рекомендацій щодо актуальних проблем теорії і практики.

Допомога педагогам:

-   в підготовці до атестації,

-   проведені  відкритих заходів;

- організація підвищення кваліфікації педагогів;

-  допомога щодо підвищення якості освітнього процесу;

- виявлення, підтримка й поширення педагогічного досвіду;

- участь у  конференціях,  організація семінарів, майстер-класів.

Організація роботи з батьками: запорукою успіху у вихованні та навчанні дітей, зміцненню їх здоров’я є співпраця педагогів ДНЗ і батьків вихованців.

" Кожне слово вихователя повинно нести в собі добро, справедливість, красу – в цьому суть наших повчань. У цій справі немає дрібниць. Одне ваше слово може зруйнувати в дитини віру у вас як вихователя, збентежити дитячу душу".

В. О. Сухомлинський