КЗО "Дошкiльний навчальний заклад (ясла-садок) №33 комбiнованого типу" Дніпропетровської міської ради

Правила прийому

Для зарахування дитини у
дошкільний навчальний заклад необхідно пред'явити:

• заяву від батьків або осіб, що їх замінюють;
  • медичну довідку про стан здоров'я дитини;
  • медичну довідку про епідеміологічне оточення;
  • свідоцтво про народження дитини;

Додаткові умови:
  • документи для встановлення плати за харчування (в разі необхідності);
  • витяг з протоколу діагностичного засідання Дніпропетровського обласного
    психолого-медико-педагогічного центру, що включає можливість зарахування
    дитини до цього ДНЗ.

Електронна система запису дітей

На виконання ропорядження Кабінету Міністрів України від 18.07.2012 р. № 514-р “Про затвердження плану заходів з впровадження Ініціативи “Відкритий Уряд”, рішення колегії Міністерства освіти та науки, молоді та спорту України від 27.09.2012 р. “Про стан та перспективи розвитку дошклільної освіти», наказу головного управління освіти і науки Дніпропетровської обласної державної адміністрації від 25.10.2012 № 877/0/212-12 «Про запровадження електронної реєстрації дітей дошкільного віку до дошкільних навчальних закладів області» та з метою впровадження в освітній процес дошкільних навчальних закладів сучасних інформаційно-комунікаційних технологій, створення єдиної інформаційної бази дошкільних навчальних закладів області, прозорості процесу влаштування дітей дошкільного віку до дитячих закладів.

З 01.12.2012 р. розпочати електронну реєстрацію дітей дошкільного віку до ДНЗ міста.

Шановні батьки!

Ви маєте можливість подати заявку на реєстрацію Вашої дитини до дитячого садочку через мережу Інтернет.
Для подачі заявки щодо реєстрації спочатку необхідно зареєструватися на сайті. Для цього Вам необхідно вийти на портал Дніпропетровського освітнього центру за посиланням:

ЗАВАНТАЖИТИ ПАМ`ЯТКУ ДЛЯ БАТЬКІВ