на 2022-2023 н.р.

Завдання на 2022-2023 навчальний рік.

З метою підвищення якості дошкільної освіти, забезпечення її поступального інноваційного розвитку в 2022 - 2023 навчальному році роботу педагогічного колективу закладу дошкільної освіти орієнтовано на виконання таких пріоритетних напрямів:

1. Розвиток мовленнєвої компетентності у дітей дошкільного віку засобами художньої літератури.

2. Удосконалення роботи з національно – патріотичного виховання дітей дошкільного віку.

3. Збереження та зміцнення психофізичного здоровя дітей.

4. Удосконалення навичок дистанційної роботи на електронних платформах ZOOM, ClassRoom.

Враховуючи аналіз освітньої та методичної роботи за 2021 - 2022 навчальний рік та відповідно до вимог сьогодення, педагогічним колективом визначено наступні пріоритетні завдання на 2022 - 2023 н. р.:

1.Формувати у дітей відчуття приналежності до своєї країни завдяки їхній участі в проєктній діяльності громадсько – патріотичного змісту.

2.Оптимізувати роботу з розвитку звязного мовлення дітей дошкільного віку за допомогою інноваційних методів навчання

3.Забезпечити психологічний супровід учасників освітнього процесу під час воєнного стану.

4. Систематично організовувати освітній процес з дітьми раннього та дошкільного віку, використовуючи освітні платформи.

Обмен опытом: методист – методисту