Пасхальна розвага

16 квіт. 2015
Діти середньої групи підготували та провели розважальне свято для дітей с тсарших гуп нашого садка к Великодню.

<p times="" new="" roman',="" sans-serif;"="">   Одним із головних у народних традиціях є весняне свято Великдень. Це добре і світле свято несе з собою Віру, Надію і Любов. З давніх - давен по довгій і затяжній зимі всі чекали весни, а з нею і Великодніх свят. Природа в цей час починає оживати - воскресати від зимового сну.

Теплими та сонячними стали ці дні у нашому закладі. Вихованці нашого садочка теж готувалися до свята. Вихователі багато розповідали про Пасху і воскресіння Христа, про його добрі вчинки та тяжкі страждання.

16 квітня у музичній залі відбулося тематичне свято Великодня у дітей старших груп. Діти співали пісні, танцювали, декламували вірші про Пасху, а також розповідали про народні звичаї та традиції свята і гралися у народні ігри.