Методоб`єднання

11 лют. 2015
Принципи партнерської взаємодії дорослого з дітьми – необхідна умова особистісно-орієнтованої моделі виховання

Проблема партнерської взаємодії дорослого з дитиною є дуже актуальною для сучасної освітньої практики в дошкільному за­кладі.

У психології виділяють два основних стилі відносин між людь­ми: авторитарний та демократичний. Перший пов'язаний з домінуючим ставленням над іншими, другий — з рівноправністю, взаємоповагою.

Педагог і батьки мають ста­ти партнерами у спільній важливій та нелегкій справі виховання дітей. Успішним партнерство може бути лише за наявності взаємоповаги та доброзичливих, довірливих стосунків. Співпраця та співтворчість, основані на вірі в дитину, по можливостіосновні форми взаємодії  педагога  із  сім'ями  вихованців.

У программі методоб`єднання:

Відео-презентація  дошкільного закладу.

Вихователь- методист: Н.Ю. Євдущенко

Доповідь   на   тему: «Партнерська  взаємодія педагога  з  дитиною».

Вихователь- методист: Н.Ю. Євдущенко

Відео-презентація  «Партнерська  батьків   з   дітьми   під   час                        організованої  діяльності»  (заняття з образотворчої діяльності)

Вихователь група   раннього  віку:

Бужинська Т.В.

Відео-презентація дослідницької діяльності під час прогулянки.

вихователь групи ППР:  М.М.Самаренко

Демонстрація  відеоматеріалу на тему: «Взаємодія   з  батьками:                                          партнерство заради  дитини».

Вихователь- методист: Н.Ю. Євдущенко

«Роль   педагога    у   розвитку    партнерських взаємин   з   дітьми  через  гру»   (рухлива гра – фрагмент   заняття   з   фізичного виховання,    ІІ   група    раннього    віку)

Інструктор з фізичного виховання: Юшковська О.В.,

вихователь групи  раннього  віку: Хохлова А.С.

Відкритий   показ  «Партнерська    взаємодія    педагога   з вихованцями    під   час   дослідницької діяльності»

Вихователь логопедичної групи: Н.Ю. Євдущенко

Партнерська   взаємодія   поколінь    в   українських  звичаях. Розвага «Українські  вечорниці»,      майстер-клас     «Лялька-мотанка».

Вихователь- методист: Н.М. Волік,

вихователь старшої групи:Н.О.Носенко,

музкерівник:  Любченко О.А.

керівник гурткової роботи: Гета Л.А.

Тренінг «Розвиток   партнерських    взаємовідносин     засобами  арт-терапії».

Практичний психолог: Ю.О.Рогожнікова